| Модель | 70467.41.59 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329983127 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Atlantic Timeroy CS Chrono 70467.41.59 nawiązuje do kultowego modelu z lat 70-tych. Koperta typu żółw nawiązuje do kształtu, który był niezwykle popularny w tych czasach, natomiast perforowany pasek nadaje stylistyki vintage. Szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 5021.D odpowiedzialny jest za precyzyjne odmierzanie godziny. Niebieska tarcza została pokryta wysokiej jakości szkłem szafirowym w celu zapewnienia ochrony przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Produkt posiada udogodnienia, takie jak datownik dnia miesiąca, chronograf, tachymetr, czy powłoka luminescencyjna. Zakręcany dekiel i wodoszczelność klasy 10 ATM pozwalają na pływanie powierzchniowe.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password