| Модель | 64457.41.58 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329981109 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Seabase Chronograph NM 42 mm 64457.41.58 to elegancki męski zegarek. Koperta i bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej w srebrnym odcieniu, co nadaje zegarkowi solidny wygląd. Niebieska tarcza wspaniale kontrastuje z metalicznymi detalami, tworząc estetyczną całość. Zegarek wyposażony jest w kwarcowy mechanizm Swiss Made i szkiełko szafirowe, które zapewnia wyjątkową odporność na zarysowania. A dzięki funkcjom chronografu, datownika oraz stopera, model ten łączy elegancję z praktycznością. Dodatkowo, zegarek posiada wodoszczelność na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password