| Модель | 60348.45.61 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329965604 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Atlantic Seabase 60348.45.31 60348.45.61 wyposażony został w mechanizm kwarcowy Ronda 515. Na jego czarnej tarczy umieszczono datownik dni miesiąca, a indeksy i wskazówki pokryto powłoką Neobrite. Koperta w kolorze złotym wykonana została ze stali szlachetnej PVD, bransoleta ze stali szlachetnej również jest w złotym kolorze. Wodoszczelność oszacowano na 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password