| Модель | 60348.45.31 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329965598 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Seabase 60348.45.31 to męski zegarek utrzymany w złotej kolorystyce. Bransoleta ze stali szlachetnej w kolorze złotym połączona jest ze złotą kopertą ze stali szlachetnej z powłoką PVD. Tarcza umieszczona w kopercie jest w kolorze ciepłego odcieniu srebra. Umieszczono na niej datownik dni miesiąca, a indeksy i wskazówki pokryte zostały powłoką Neobrite. Zegarek działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Ronda 515. Jego wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password