| Модель | 60348.41.51 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329965567 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Seabase 60348.41.51 to męski zegarek, który wyróżnia klasyka i uniwersalność, dzięki czemu sprawdzi się w połączeniu z formalnym, bądź codziennym strojem. Wyróżniający się, kontrastowy, granatowy cyferblat, został uzupełniony w datownik dnia miesiąca i połączony ze srebrną bransoletą, wykonaną ze stali szlachetnej. W celu zabezpieczenia tarczy, przed czynnikami zewnętrznymi, została ona pokryta niezwykle twardym szkłem szafirowym. Pokrycie powłoką luminescencyjną Neobrite, wpływa na jakość i komfort odczytywania godziny w ciemnych miejscach. Wodoszczelność oceniono w klasie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password