| Модель | 60348.41.25 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329983035 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Seabase 60348.41.25 to srebrny zegarek męski. Analogowy cyferblat został uzupełniony o datownik dnia miesiąca i zabezpieczony wysokiej jakości, twardym i przejrzystym szkłem szafirowym. Za prawidłowe odmierzanie godziny odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 515. Wodoszczelność została oszacowana na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password