| Модель | 60343.45.91 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329965550 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Seabase 60343.45.91 został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie klasykę i uniwersalność. Zegarek jest połączeniem złotej tarczy z ponadczasowym, brązowym, skórzanym paskiem, dzięki czemu sprawdzi się jako dodatek do białej koszuli, czy codziennego swetra. Cyferblat został wyposażony w subtelny datownik dnia miesiąca oraz pokryty wysokiej klasy szkłem szafirowym. Zadbano także o komfort odczytania godziny w ciemnych miejscach, a jest to możliwe dzięki pokryciu wskazówek i indeksów powłoką luminescencyjną Neobrite. Wodoodporność oceniono na poziomie 5 atmosfer.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password