| Модель | 56555.45.21 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329983066 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz bardzo eleganckiego męskiego zegarka? W takim razie Atlantic Seaport Moon Phase 56555.45.21 to propozycja dla Ciebie. Powłoka luminescencyjna zapewnia komfortowe odczytywanie godziny w ciemności. Datownik Day Date w formie subtarcz, złote elementy oraz wskaźnik faz księżyca zostały umieszczone na białej tarczy pokrytej szafirowym szkiełkiem. Kwarcowym mechanizm wprowadza model w ruch. Z urządzeniem na ręce można brać prysznic.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password