| Модель | 52952.41.73 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329979359 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Worldmaster Manufacture Mechanical 52952.41.73 to zegarek przeznaczony dla mężczyzn, którzy doceniają modele z najwyższej półki. Zielona tarcza została osadzona w stalowej kopercie połączonej z czarnym paskiem ze skóry naturalnej. Urządzenie w stylu vintage wyposażono w subtarczę sekundnika, wypukłe szkiełko szafirowe z obustronną powłoką antyrefleksyjną oraz szwajcarski, manufakturowy mechanizm mechaniczny z ręcznym naciągiem ATL-2, którego rezerwa chodu wynosi 50 godzin.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password