| Модель | 52952.41.63 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329979205 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Worldmaster Manufacture Mechanical 52952.41.63 to doskonała propozycja dla wytrawnych miłośników sztuki zegarmistrzowskiej. Model w stylu vintage składa się z czarnego paska uszytego ze skóry naturalnej, czarnej tarczy oraz okrągłej koperty ze srebrnej stali szlachetnej. Cyferblat z subtarczą sekundnika zawiera wypukłe szkiełko szafirowe pokryte z obu stron warstwą antyrefleksyjną. Model działa w oparciu o manufakturowy, szwajcarski mechanizm mechaniczny z ręcznym naciągiem (ATL-2), którego rezerwa chodu wynosi 50 godzin.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password