| Модель | 52782.46.63 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329983219 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Atlantic Worldmaster Pointer Date Automatic 52782.46.63 opiera swoje działanie o szwajcarski mechanizm automatyczny Sellita SW221-1 łożyskowany na 26 kamieniach z rezerwą chodu wynoszącą 38 godzin. W czarnej kopercie ze stali szlachetnej z powłoką PVD umieszczono czarną tarczę uzupełnioną o ciekawy datownik w stylu vintage w postaci dodatkowej wskazówki zakończonej czerwonym grotem. Indeksy i wskazówki pokryte są powłoką Super-LumiNova. Cyferblat zabezpieczono szkłem szafirowym z antyrefleksem. Całość uzupełnia czarny, skórzany pasek.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password