| Модель | 52782.41.63GN |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329983189 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Worldmaster Pointmaster Date 52782.41.63GN to męski zegarek o zachwycającej jakości, idealny jako uzupełnienie codziennej kreacji. Czarna tarcza z datownikiem dnia miesiąca została zabezpieczona szkłem szafirowym. Model pracuje w oparciu o mechanizm automatyczny DAV 3021 osadzony na 26 kamieniach z 38-godzinną rezerwą chodu. Produkt posiada zakręcany, transparentny dekiel. Wodoszczelność oceniono w klasie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password