| Модель | 52780.41.21R |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329961163 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic Worldmaster Open Heart Limited Edition 52780.41.21R to limitowany jedynie do 888 sztuk męski zegarek, który do działania napędza mechanizm automatyczny Sellita SW 200-1 osadzony na 26 kamieniach, z około 38h rezerwy chodu. Na jego białej tarczy typu open heart umieszczone zostały indeksy liniowe. Chroniona jest przez szafirowe szkiełko. Srebrna koperta ze stali szlachetnej połączona jest z brązowym, skórzanym paskiem.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password