| Модель | 51752.45.39GM |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Вигляд ремінця | Браслет із дрібними ланками |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Стиль ремінця | Casual |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329978864 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password