Gallery(10)
| Модель | 29037.45.31MB |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Циркони, Фактурна |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Ювелірний браслет |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 12 mm |
| Стиль ремінця | Casual |
| Obwód nadgarska (max) | 19 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5904329893440 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password