| Модель | 20335.41.01 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 29.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Особливості циферблату | Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5904329979038 |
| Тип продукту | Годинник |
Jeśli poszukujesz damskiego zegarka na co dzień, może Ci się spodobać Atlantic Seapair 20335.41.01. Dodatek ten zachwyca srebrną kolorystyką, którą podkreśla subtelna masa perłowa na tarczy. Wysokiej jakości szkło szafirowe zapewnia ochronę cyferblatu przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Wodoszczelność oszacowano w klasie 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password