| Модель | L70004.5233QF |
|---|---|
| Бренд | Appella |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311077860 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Appella Moonphase L70004.5233QF to propozycja o klasycznym zestawieniu barw. Model ma giloszowaną tarczę, na której znajduje się wskaźnik faz księżyca oraz datownik Day Date w formie subtarcz. Urządzenie jest wyposażone w kwarcowy mechanizm Ronda 706 Swiss Made. Na produkt składa się koperta wykonana ze stali szlachetnej oraz skórzany pasek. Z zegarkiem można się kąpać, ponieważ jest odporny na większe zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password