| Модель | L50006.1183DQ |
|---|---|
| Бренд | Appella |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Діаманти, Гільйошування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640311077693 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Appella Diamonds L50006.1183DQ wyposażono w mechanizm kwarcowy ETA F04 Swiss Made. Giloszowaną, białą tarczę ozdobiono 6 diamentami, uzupełniono o datownik dni miesiąca i zabezpieczono szafirowym szkiełkiem. Koperta ze stali szlachetnej w kolorze złotym połączona jest z bransoletą z tego samego materiału i w tym samym kolorze, dodatkowo ozdobiono ją kryształkami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password