| Модель | L50005.1183DQ |
|---|---|
| Бренд | Appella |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 31.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Діаманти |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640311077662 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Appella Diamonds L50005.1183DQ jest idealną propozycją dla wszystkich miłośników klasycznych dodatków. To, co wyróżnia ten model to przede wszystkim owalna koperta o szerokości 21 mm oraz bransoleta, które zostały wykonane ze stali szlachetnej. Urządzenie jest wprawiane w ruch przez kwarcowy mechanizm Ronda 763 Swiss Made. Tarcza produktu została wzbogacona ośmioma diamentami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password