| Модель | A8339.1B51Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640278511148 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Adriatica Super de Luxe A8339.1B51Q utrzymano w złoto-brązowej kolorystyce. Szlifowana tarcza została uzupełniona o datownik dnia miesiąca, subtarczę z sekundnikiem i zabezpieczona utwardzanym szkłem mineralnym z powłoką szafirową. Za precyzyjne odmierzanie godziny odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 6004D. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password