| Модель | A8330.5117Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311076061 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Adriatica Sapphire A8330.5117Q sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej stylizacji, ze względu na swój uniwersalizm. Srebrna tarcza z niewielkim datownikiem dnia miesiąca została zabezpieczona wysokiej jakości, twardym szkłem szafirowym. Wodoszczelność produktu wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password