| Модель | A8323.5215CH |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640278510752 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Chronograph A8323.5215CH to ponadczasowy zegarek męski. Za prawidłowe odmierzanie godziny odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Isa 9239. Niebieski cyferblat uzupełniono o datownik dnia miesiąca i chronograf. Szkło szafirowe stanowi zabezpieczenie tarczy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password