| Модель | A8321.S116QF |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640278511841 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Multifunction A8321.S116QF to męski zegarek ze stali szlachetnej w kolorze szarym. Czarną, giloszowaną tarczę zabezpieczono przed uszkodzeniami szkłem szafirowym/ Na cyferblacie znajdują się datowniki dni miesiąca i tygodnia, sekundnik oraz czas dobowy. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Ronda X30 Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password