| Модель | A8321.5116Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640278511711 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Classic A8321.5116Q to klasyczny zegarek dla mężczyzn. Za prawidłowe odmierzanie godziny odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 517. Szara tarcza została uzupełniona o datownik dnia miesiąca i datownik dnia tygodnia oraz zabezpieczona szkłem szafirowym. Dzięki powłoce luminescencyjnej Neobrite możliwe jest odczytywanie godziny w ciemnych miejscach. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password