| Модель | A8308.5224CH |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311070540 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Aviation A8308.5224CH to srebrno-czarny, męski zegarek. Prawidłowość odmierzanej godziny jest zasługą mechanizmu kwarcowego Ronda 5040. Analogowa tarcza została uzupełniona o datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia i chronograf. Szkło szafirowe zapewnia zabezpieczenie cyferblatu przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Wodoszczelność została oszacowana w klasie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password