| Модель | A8283.5164QF |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640278512046 |
| Тип продукту | Годинник |
Jesteś miłośnikiem eleganckich dodatków i cenisz uniwersalne kolory? Męski zegarek Adriatica A8283.5164QF to model stworzony dla Ciebie! Stalowa bransoleta w srebrnym odcieniu została połączona z ciemną, giloszowaną tarczą, na której widnieje datownik dni miesiąca, wskaźnik faz księżyca oraz nazwy dni tygodnia. Takie rozwiązanie w połączeniu z satysfakcjonującym mechanizmem Ronda 706 Swiss Made sprawia, że każdy użytkownik może obserwować płynną pracę zegarka. Każdy najmniejszy detal przykrywa wysokiej jakości szkiełko szafirowe, które chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password