| Модель | A8269.9256QF |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640285128179 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Adriatica Moonphase A8269.9256QF zachwyca modną, ponadczasową kolorystyką. Tarcza ze wskaźnikiem faz księżyca została także uzupełniona o datownik dnia miesiąca i datownik dnia tygodnia. Model pracuje w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706. Wodoszczelność oceniono na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password