| Модель | A8269.5115A |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640162582988 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Automatic A8269.5115A to srebrno-niebieski zegarek przeznaczony dla mężczyzn ceniących eleganckie wykończenia. Stalowa koperta jest połączona z dopasowaną bransoletą, do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości stal szlachetną. Szkiełko szafirowe chroni skeletonowy cyferblat przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Dodatek posiada także transparentny dekiel. Co więcej, wraz z zakupem model jest obejmowany dwuletnią gwarancją i zapakowany w firmowe pudełko.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Скелетонний годинник характеризується прозорим циферблатом і задньою кришкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password