| Модель | A8186.B224Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311076214 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Aviation A8186.B224Q to męski zegarek o lotniczym charakterze. Na czarnej tarczy umieszczono datownik dni miesiąca, czas dobowy i drugą strefę czasową. Cyferblat zabezpieczony jest szkłem mineralnym z antyrefleksem. Czarna koperta ze stali szlachetnej połączona jest ze skórzanym, czarnym paskiem. Zegarek do działania napędza mechanizm kwarcowy Ronda 515 Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password