| Модель | A8142.1253A |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.0mm |
| Товщина корпусу | 11.0mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 22 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611751132891 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password