| Модель | A3822.1141Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 8.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640278510394 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Classic A3822.1141Q to damski zegarek, który będzie stanowił eleganckie uzupełnienie każdej stylizacji. Złota koperta i bransoleta wykonane zostały ze stali szlachetnej z powłoką PVD. Złotą tarczę zdobi giloszowanie i uzupełniają indeksy punktowe. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Ronda 763 Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password