| Модель | A3812.51B3QZ |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 37.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 17.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640114526831 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adriatica Sapphire A3812.51B3QZ został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Srebrna tarcza zdobiona wzorami uzyskanymi za pomocą giloszowania, a także kryształkami została zabezpieczona szkłem szafirowym. Cyferblat wyposażono także w datownik dnia miesiąca, umieszczony na wysokości godziny trzeciej. Produkt pracuje w oparciu o mechanizm kwarcowy szwajcarskiej produkcji, który wyróżnia niezwykła precyzja odmierzania czasu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password