| Модель | A3731.114SQ |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 33.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Кристали, Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640311076474 |
| Тип продукту | Годинник |
Kwarcowy zegarek Adriatica A3731.114SQ klasy Swiss Made z kolekcji Fashion to wyszukany i elegancki model o jednolitej złotej kolorystyce. Zarówno biżuteryjna bransoletka, jak i okrągła koperta zostały wykonane ze stali szlachetnej. Delikatności i lekkości zegarkowi dodaje tarcza z masy perłowej i lśniące kryształki. Za odmierzanie czasu odpowiada mechanizm kwarcowy Ronda 763.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password