| Модель | A3717.9214Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5909978292279 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Fashion A3717.9214Q to damski zegarek opierający swoje działanie o szwajcarski mechanizm kwarcowy. Jego czarną tarczę ozdobiono kryształkami i zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Kopertę ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota połączono z czarnym, skórzanym paskiem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password