| Модель | A3689.1143Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 33.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Obwód nadgarska (max) | 20,5 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640162583350 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password