| Модель | A3643.1111Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 20.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640140935997 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adriatica Classic A3643.1111Q to elegancki złoty model, który będzie stanowił szykowną ozdobę każdej stylizacji. Jego prostokątna koperta powstała ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD. Do działania napędza go mechanizm kwarcowy Ronda 763 Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password