| Модель | A3547.1183Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640278511438 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adriatica Fashion A3547.1183Q w złoto-srebrnej kolorystyce doda Ci stylu. Tarcza ozdobiona szlifem słonecznym i połyskującymi kryształkami została uzupełniona o datownik dnia miesiąca oraz zabezpieczona szkłem szafirowym. Za precyzyjne odmierzanie godziny odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 785. Wodoszczelność wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password