| Модель | A3475.5123QN |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 26.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 9.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640278511629 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adriatica Classic A3475.5123QN do działania napędza mechanizm kwarcowy Ronda 763 Swiss Made. W srebrnej kopercie ze stali szlachetnej osadzono białą tarczę z czytelnymi indeksami arabskimi. Całość uzupełnia wygodna, meshowa bransoleta ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password