| Модель | A3475.114BQ |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 26.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Кристали, Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640162587860 |
| Тип продукту | Годинник |
Kobiecy zegarek szwajcarski Adriatica Classic A3475.114BQ to model, którego praca opiera się na mechanizmie kwarcowym Ronda 763. Niebieską tarczę urządzenia wykonano z masy perłowej i dodatkowo ozdobiono ją kryształkami. Umieszczono ją w złotej kopercie ze stali szlachetnej z powłoką PVD. Całość zapinana jest na bransolecie mesh ze złotej stali. Produkt obejmuje dwuletnia gwarancja producenta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password