| Модель | A3254.1157Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 15.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640311076535 |
| Тип продукту | Годинник |
Stylowy zegarek Adriatica Classic A3254.1157Q w złoto-szarej kolorystyce jest idealną propozycją na upominek dla kobiety. Koperta oraz bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Zegarek działa w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 785, ponadto jego wodoszczelność wynosi 30 m (w związku z czym jest on odporny na niewielkie ilości wody).
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password