| Модель | A1294.5263Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311078591 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Classic A1294.5263Q to model, który sprawdzi się na prezent dla każdego mężczyzny, który ceni sobie wysokiej jakości, szwajcarskie zegarki. Srebrna tarcza z datownikiem dnia miesiąca została połączona z czarnym, skórzanym paskiem oraz srebrną kopertą. Szkło szafirowe zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wodoszczelność oceniono na poziomie 30 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password