| Модель | A1274.1123QF |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311072599 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Moonphase A1274.1123QF to wyjątkowy zegarek, który posiada wskaźnik faz księżyca, dodający całości ciekawego designu. Białą tarczę, wyposażono także w datowniki dnia miesiąca i dnia tygodnia, umieszczone w subtarczach. Zabezpieczenie cyferblatu stanowi wysokiej klasy szkło szafirowe, które charakteryzuje niezwykła twardość i przejrzystość. Wodoszczelność oceniono na poziomie 30 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password