| Модель | A1194.5253QF |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Індикатор дати місяця | віконце дати |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640114503283 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password