| Модель | AOSY22576 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366223446 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski adidas Originals Style Code One Small AOSY22576 posiada złotą kopertę ze stali szlachetnej i połączony z nią zielony pasek ze skóry. Zieloną tarczę przed uszkodzeniami zabezpiecza szkło mineralne. Całość opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password