| Модель | AOSY22530 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 194366223392 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Adidas Originals Style Code One AOSY22530 idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie damskiej, jak i męskiej kreacji. Złota tarcza została zestawiona ze srebrną kopertą oraz z czarnym, skórzanym paskiem. Wodoszczelność produktu oceniono na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password