| Модель | AOSY22024 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 194366197280 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek adidas Originals Style Code One AOSY22024 posiada złotą kopertę ze stali szlachetnej i złotą bransoletę z tego samego materiału. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy. Jego wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password