| Модель | AOSY22013 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 840190028183 |
| Тип продукту | Годинник |
Casualowy zegarek adidas Originals Style Code One Chrono AOSY22013 opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy. Wyposażono go w datownik dni miesiąca, chronograf i sub-tarczę czasu dobowego. Czarny pasek z eko-skóry połączono ze srebrną kopertą ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password