| Модель | AOST23045 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 194366250473 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek adidas Originals Project One Solar AOST23045 posiada srebrną kopertę ze stali szlachetnej, w której osadzono białą, czytelną tarczę uzupełnioną o indeksy liniowe i w postaci cyfr arabskich. Cyferblat zabezpiecza szkiełko mineralne. Wodoszczelność w klasie 5 ATM zabezpiecza zegarek w razie większego zachlapania. Całość uzupełnia skórzany, czarny pasek. Model opiera swoje działanie o mechanizm solarny.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password