| Модель | AOFH23504 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь IP |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 194366285031 |
| Тип продукту | Годинник |
Sportowo-casualowy zegarek adidas Originals Fashion Master Originals One Chrono AOFH23504 to funkcjonalny dodatek na co dzień. Na konstrukcję modelu składają się pasek z zielonej gumy, koperta ze stali szlachetnej z recyklingu oraz czarna tarcza zabezpieczona szkłem mineralnym. Do funkcji produktu należą datownik dni miesiąca, chronograf oraz tachymetr. Wodoszczelność licząca 100 metrów chroni wnętrze obudowy podczas pływania powierzchniowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password