| Модель | AOFH22507 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366222852 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski adidas Originals Fashion Edition Three Small AOFH22507 sprawdzi się jako dodatek dla kobiet, które gustują w minimalistycznych i subtelnych dodatkach. Produkt posiada kwarcowy mechanizm oraz skórzany pasek, który wpływa na komfort noszenia zegarka. Model łączy dwie niezwykle szykowne barwy — czarną oraz różowego złota. Jego tarczę chroni mineralne szkiełko.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password